PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 723
oceny
7,5 10 1 19723
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

7/10

ocenił(a) film na 7

Wg mnie fabuła bardzo fajna i te efekty - tylko dla kogoś kto nie zna dość dobrze finala 7 to ma trochę problemu żeby to wszystko ogarnąć - ale w ogólnym rozraachunku POLECAM

ocenił(a) film na 9
przecin1_2

Fakt, mimo przedstawienia świata i historii, którą poznajemy w grze, przeciętny widz może mieć nie lada problem ze zrozumieniem wielu nazw własnych i sytuacji. Co tu dużo mówić, Adwentowe Dzieciaki są pozycją stworzoną raczej dla fanów siódmej części Fajnala, aczkolwiek obejrzeć można, bo cieszy oko, prawda? :) Z resztą, w końcu to Square... genialna grafika i OST, Nobuo dał wtedy czadu~ <3.

ocenił(a) film na 10
miyavik

Zgadzam się...ja osobiście nie grałem nigdy w Final Fantasy, ale ten film robi tak ogromne wrazenie, że zawsze do niego chętnie wracam. Napewno wiele nazw tam pada i wiele róznych sytuacji, których nie rozumiem, ale cały film jest znakomicie i bardzo efektownie zrobiony. Chciałbym, żeby jakieś nastepne części były nakręcone.

ocenił(a) film na 10
largo_lagrande

Wystarczy obejrzeć anime Final Fantasy VII Last Order. Nigdy nie grałam w tę grę, ale nie mam problemu ze zrozumieniem sytuacji. Chyba, że są jakieś ukryte przesłania z czeluści dupy, w co osobiście wątpię. 10/10.

ocenił(a) film na 10
przecin1_2

film jest warty 10 tyle powiem jest dostępna jego rozszerzoan wersja ona wiecej mowi o historji i bardzej trafia do czlowieka wiec polecam

ocenił(a) film na 10
halord13

zwracam honor-zagrałam w grę, okazało się, że przesłania z czeluści dupy na prawdę istnieją :/ Trochę mi głupio. Warto zagrać przed obejrzeniem! Wtedy miażdży dwukrotnie :)

ocenił(a) film na 10
candy_j

Honor nienaruszony :D polecam inne tytuły z serii Final Fantasy. Co do przesłania z "czeluści dupy" jak to dosadnie napisałaś jakieś tam jest ale każdy odbiera inne przesłanie:D

ocenił(a) film na 10
halord13

Obejrzałam The Spirits within, ale jak dla mnie nie powinno to nosić tytułu Final Fantasy. Co konkretnie polecasz ?

ocenił(a) film na 10
candy_j

Final Fantasy: Legend of the Crystals
Final Fantasy Unlimited (serial)
Final Fantasy: The Spirits Within
Final Fantasy VII: Advent Children
Last Order: Final Fantasy VII
Final Fantasy VII: Advent Children Complete to wszystkie tytuły jakie sa jest jeszcze jeden ale trudno go na sieci znalesc hmmm.... mozesz też zobaczyc sobie na you tube sceny z FF VII CC jak ginie Zack hmm...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones