PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 722
oceny
7,5 10 1 19722
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

Do naszej zabawy na FilmWeb? Wybrać sobie ulubioną postać (jest wiele jeszcze niezajętych) i ją sobie poudawać i wesołym gronie?

Gejsza_Aeris

Ja chcę :]

Dobra, żartiwałem, bo od dawna się bawię, tylko wpis Ci chciałem dać :d

ocenił(a) film na 10
Tidus_Isku

Oooo, tylko sobie "żartiwałałeś" ??? :p No proszę, a z piłką czy bez piłki?

ocenił(a) film na 10
Yazoo___piekny

Ej, chłopaki, przestańcie się wygłupiać :/ To poważna propozycja, jak widzę, bez odzewu.

Nie mamy w zabawie i szukamy kogoś do roli:

-Clouda (prawdziwa fucha!)
-Vincenta
-Cida
-Eleny
-Baretta
-Zacka
-Rufusa
-Rude'a

+ inne serie, wedle życienia, np. Rikku, Yuna, Lulu.

Generalnie szukamy facetów. I to najlepiej tych pozytywnych.

ocenił(a) film na 10
Gejsza_Aeris

Niech ktoś da nam łomot, bo sam Squall nie da rady! :-P

Kadaj___grozny

Literówka, Yazoo :/

A kto by chciał mieć z Tobą, z Yazoo i Lozem do czynienia? I z Sephirothem, w osobnej postaci rzecz jasna?! :D

ocenił(a) film na 10
Tidus_Isku

Nikt. Dlatego nam się nudzi. Nie ma co i kogo zaatakować :-p No i matka się znalazła :-/ Dupa ogólnie. Można jedynie Squallowi kurnik rozwalić.

Kadaj___grozny

CHOLERA, a wiecie co jest najgorsze? Że nie ma jak się skontaktować z fanami filmu/gier, ponieważ nie prowadzą w ogóle bloga i nie mają tych 50 punktów przynajmniej -do wysłania wiadomości. I jak im napisać o propozycji?! Dać znać o sobie?!

ocenił(a) film na 10
Yuffie___szajbnieta

Jak na razie zgłosiły się dwie osoby, za co dziękujemy.
Może jesteśmy bardzo zgraną grupą przyjaciół i mocno onieśmielamy, ale jesteśmy otwarci na innych, którzy chcą się przylączyć, poznać nas i fajnie się pobawić.

Gejsza_Aeris

Zabawa trwa od lipca 2006, ja dołączyłem w listopadzie, w dodatku jestem najmłodszy, bo oni mają po 20 + kilka lat, a ja 13. I świetnie mi idzie. I jestem bardzo zadowolony :p
FilmWeb stał się nie tylko portalem do dyskusji o filmach, o katrorach, miejscem zdobywania punktów, ale także polem naprawdę fajnej gry-online, gdzie mozna być swoim idolem, zmienic go po swojemu, dodać mu jakieś fajne cechy. I jeszcze inne osoby traktują mnie jak Tidusa i to powoduje, ze mocniej się wczuwam w postać. Dość schizofreniczna sytuacja -jak to powiedział Sephiroth.

ocenił(a) film na 10
Tidus_Isku

Ale mamy już Vincenta! I Yunę [Tidus ma problema teraz] i Rikku! :-P
Będzie komu wlać.

ocenił(a) film na 9
Kadaj___grozny

DOBRA DZIECI, ekipę już mamy, jak ktoś się nie zgłosił, jego sprawa.

Lord_LOZ_Escape

Tylko Clouda nadal nie ma :/ Doszedł Vincent, Yuna, Rikku.

Tidus_Isku

Tak ja chce dołączyć Zell z Final Fantasy 8 ^^ jak nie to was skopie i wezwe Leviatana :D "Żarcik"

ocenił(a) film na 8
Gejsza_Aeris

Ja jestem Yuna. Znaczy jestem nią w zabawie w FF. To znaczy też, że ta postać jest już zajęta ;)

ocenił(a) film na 8
Gejsza_Aeris

No i ja, czyli Quistis :)

Gejsza_Aeris

Jam jest Cid Highwind i jednocześnie potępienie dla tych którzy moją postać chcieli by zwinąć ^^

ocenił(a) film na 9
Cid___oblatany

No jak pięknie, mam kogo lać!!! Ty, Żell, nie licz na litość... :]

Lord_LOZ_Escape

Ale mam chłopów do podrywania, o ranyyy!!! 8)

Gejsza_Aeris

Mam pytanie czy Clouda nadal brakuje???? jeśli nie chciał bym zarezerować jego imie albo znajdem inne.

Stop_Kapynzrola

Ralus, tak. Clouda nadal brakuje.

Gejsza_Aeris

A wienc, ja przybiorem jego imie jeśli są jakieś zasady proszem o informacje po tym zabiore się do przerobienia mojego blogu.

ocenił(a) film na 10
Stop_Kapynzrola

Wniosek mam jeden: spóźniłem się.

Kaitain

Kaitain czy Ty chciałeś Cloudem być?

Stop_Kapynzrola

To Mamy Clouda :D super teraz nasza ekipa powiększyła się :D

ocenił(a) film na 10
Zell___Szalony

Dlaczego się spóźniłeś?

-Cloud zrobił się na Vincenta....nic nie kapuję.
Kolega z nami nie rozmawiał :C

U Yuffie pogadamy, bo tam jest temat do tego :)

Gejsza_Aeris

Bo ten kolega co z Clouda na Vincenta się zmienia to nie wie jak dotrzeć na temat u Yuffie odnośnie zabawy żeby tam ze wszystkimi pogadać. A linka mu zostawiłam na blogu.

Aludra

Jaś Fasola :)

ocenił(a) film na 9
Tidus_Isku

"Tu nikogo nie ma"! A pewnie, że nie ma....

Kai-tain, czy jakoś tak, możesz być Cloudam :] Ja zezwalam, Sepha nie ma.

ocenił(a) film na 10
Lord_LOZ_Escape

Ja się chętnie zapiszę, została jakaś wybuchowa fucha? ;)

Komu wlać, z kim się wygłupiać, z kim pić ;D

lilith_19

Lilith niestety muszę Cię poinformować, że zabawa została zakończona. Bawiliśmy się prawie 13 miesięcy i niektórym osobom się znudziła.
Ale planujemy nową tylko jeszcze nie wiadomo jak z nią będzie. Jeśli chcesz wiedzieć coś na ten temat to zapraszam do mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones