PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 723
oceny
7,5 10 1 19723
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

Powiem prawdę, bo, co będę klamać, nigdy w życiu nie widziałam czegoś takiego... Byla to w pewnym sensie dla mnie nowość,to się wie, jak ogląda się coś takiego poraz pierwszy. Bylam w szoku... "Hej ludzie, ale czad"- myślałam... Nawet nie wiem kiedy to polubilam. Do obejrzenia tego świetnego filmu zmusila mnie koleżanka (jakoś nigdy mnie nie kręcily takie, że to ujmę bajki), jak już powiedzialam bylam zaszokowana tym świetnym filmikiem, a tu jeszcze dotarlo do mnie info, że jest taka gra... Ludzie istnieje jakaś strona, gdzie można by bylo pograć w tą grę, bez uprzedniego ściągnięcia ją na komputer???
UWIELBIAM TEN FILM ! ! !

claudia_12

hah ta gra wyszła ale na PSX czyli PLAYSTATION ONE dodam tylko ze podobno to najlepsza cześć serii dodam tez ze gra wyszła emm ... jakieś 8 lat temu jak dobrze pamiętam. Nowsze części oczywiście wychodzą no ale z każdą częścią finala są inni bohaterowie czy nawet świat. Najnowsza cześć to FF XII jedyna częścią w jaką można zagrać na komputerze jest cześć XI ale jest to płatny MMORPG i nie ma co liczyć na klimat taki jaki zapewnia samotna gra to by było wsio.

ocenił(a) film na 10
Altairus

=_= porażka...sobie nie pogram...ech..., a nie wiadomo czasem, w jakich sklepach (jeśli jest wydawana) by się ją znalazlo i w jakiej cenie (będę wdzięczna za odpowiedź)

Altairus

SPROSTUJE TEGO POSTA : FF7 jest beezapelacyjnie najlepszą grą z całej serii, fakt (chociaż 8 część jej prawie dorównuje). Każda część gry Final Fantasy to KOMPLETNIE inny świat i inne postaci- z wyjątkiem FF X która doczekała się kontunuacji- FFX-2. Aha i FF7 wyszła 10 lat tmu w 1997 :)


Jednak nie do końca masz rację:

-FF XI wcale nie jest jedyną częśćią na PC. SĄ WERSJE KOMPUTEROWE, EDYCJE PC "FINAL FANTASY 7". Ba, na PC istnieje również edycja "FF8" (czyli w sumie dwie najlepsze części).

Można dostać 2 edycje na PC spokojnie na Allegro bądź internetowym sklepie www.ultima.pl

POZDRAWIAM FANÓW FINALI :)

Aha jeszcze jedna uwaga: film FF:Advent Children jest świetny, ale GRZE nie dorasta do pięt!!!! Dla tych co nie grali: gra jest 1,000,000 razy LEPSZA!

ocenił(a) film na 10
Ralphie

ba, nie wątpię, że jest najlepsza, ale właśnie sęk w tym 9jak sam odkryleś), że nie mialam okazji jeszcze w to pograć dzięki za informacje

ocenił(a) film na 10
claudia_12

jestem pod wrażeniem. Byłam prawie pewna, że jeśli ktos nie grał w FF7 to nie polubi AC za żadne skarby.
Grę kocham, teraz jestem na etapie ponownego przechodzenia 8:](ale VII rządzi!)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones