PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 723
oceny
7,5 10 1 19723
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

Narazie dużo nie wiadomo, nie wiadomo tez czy to skok na kase czy pomoc dla blu ray.

Otóz FF7 ACC ma wyjść za rok na DvD Blu ray, jak narazie nic nie wiadomo prócz tego że pokazali kilka nowych ujęć. M. in. Kadaj ma karabiny na motorze, inna scena nadziania Clouda na miecz, Kadaj pokazujacy materię Rufusowi. No i lepszy poziom grafiki - widać bedzie bród na bohaterach, pot i takie tam.

Czy bedzie rozbudowana fabuła i czy te sceny zastąpią stare czy bedą dołożone to się dopiero dowiemy..

ocenił(a) film na 10
UCI

NOmura w wywiadzie powiedzial ze FF7:ACC ma nie byc jakby uzupelnieniem ale raczej podmiania. Bedzie troche scen ktore byly albo zle zrobione alobo pomylone cos bylo albo ktorych nie mogli zrobic wczesniej. Maja znajdowac sie sceny bardziej drastyczne i ma byc skierowany dfla odrobine starszej widowni, Tyle co sie dowiedzialem na ten temat.

ocenił(a) film na 9
ino

minely ponad 2 lata i nic nadal nie wiadomo chyba ze tylko ja nie wiem to prosze oswieccie mnie!

truskavqa

Przecież wersja Complete już jest na necie ;/

ocenił(a) film na 10
ino

oglądałam normalną wersje i myśle że jest Boska mam pytanie czy ktoś by mógł podać mi linka gdzie bym mogła obejrzeć to rozszerzenie?? z góry wielkie dzieki ;))

ocenił(a) film na 9
UCI

Goraco polecam, warto obejrzeć dla tych paru dodatkowych scen, a zwlaszcza walki Cloud vs. Sephi :>

iramusa_marjo

Wersja podstawowa mnie nie zachwyciła. Complete jest jakby... "bogatsza". O wiele bardziej przypadła mi do gustu. Kto nie widział, niech szybko obejrzy. Najlepiej w full hd, na dużym ekranie!

użytkownik usunięty
Mithrill

Jak dotąd mialem okazje ogladnac 5 minut na 32" w 720p i jakość i podniecenie jakie mi towarzy jest nie do opisania. Musze miec spory zapas zanim to ogladne bo naprawde emocje beda wielkie.

ocenił(a) film na 10
UCI

W filmie zmieniono kilka scen dodano 20 minut i wiele dodatków w tym pierwsze grywalne demo FF XIII. Zastanawiam się czy bd dostępna wersja DVD bo tak nawet nie bd miał możliwości zobaczenia;//

użytkownik usunięty
Divil

Jeżeli się nie myle to już jest wersja BLURAY, tylko nie wiem czy polskie napisy sa :).

ocenił(a) film na 10

Właśnie widziałem tylko wersja blu-ray (narazie nie dostępna dla mnie)i zastanawiam się czy nie znalazłby okrojonej wersji na DVD (po co mi demo FFXIII?;). Napisy polskie jak najbardziej nawet i niby lektor polski (wg sprzedawców allegro jest).

użytkownik usunięty
Divil

No i zobaczyłem.

Koledze dwa tematy wyżej musze napisać, że żadne okrjone DVD jak to napisał się nie nadaje, wersja 1080p poprostu jakościowo zabija wszystko co widziałem do tej pory, naprawde warto, i warte wydanych funduszy :).

ocenił(a) film na 10

Tak tylko jeśli jest się fanem tej gry/filmu to zadowoliłby nawet dvdrip żeby tylko zobaczyć, a co mi po wersji bluray skoro i tak nie bd miał gdzie zobaczyć??! kolego czytaj ze zrozumieniem jeśli chcesz się wypowiadać. Chyba że mi podeślesz odtwarzacz bluray wtedy chętnie kupie i zobaczę.
pozdrawiam i czytać trochę by się przydało przed napisaniem czegoś ojjj...

ocenił(a) film na 10
UCI

Właśnie obejrzałam wersję complete i to dwa razy pod rząd :) Musze przyznać, że nazwa complete rzeczywiście do niej pasuje - po obejrzeniu pierwszej wersji czułam niedostatek. Teraz jest OK ;)

użytkownik usunięty
jo_anna13

Ja zaraz oglądnę, podnieciłem się normalnie po przeczytaniu tego i wiem, że to naprawde musi być coś, wersja Bluray już na mnie czeka :).

99zł kosztowało i mam nadzieje, że nie stracone :).

Jestem świeżo po seansie. Rzeczywiście wersja Complete jest dużo lepsza od podstawowej, jakość obrazu jest z najwyższej półki, no i tylko lekko kulejący dubbing rani czasem uszy. Zawsze można przynajmniej włączyć japońskie dialogi ;) Jako fan FF VII jestem bardzo zadowolony z tego (wcale nie małego) zakupu. Polecam :)

ocenił(a) film na 10
adampiechota

Ja oglądałam z angielskim dubbingiem i nie mam mu w zasadzie nic do zarzucenia. Języka japońskiego nie jestem w stanie słuchać, bo kaleczy mi uszy (oni wydają bardzo wysokie i głośne dźwięki w filmach) ;)

ocenił(a) film na 9
jo_anna13

Obejżałam z polskimi napisami. Film niesamowity. Polecam wszystkim. O wiele bardziej mi się podoba niż pierwowzór. Wiadomo lepsza grafika i więcej scen. Cacko xD

użytkownik usunięty
Koleja

Grafika na Bluray normalnie urywa głowe, to nie ma co :).

ocenił(a) film na 10

Dokładnie, chociaż sceny, kiedy Cloud wsadza Tifę na motocykl nie mogę rozpracować, mimo oglądania klatka po klatce :( Tego się nie da zrobić, zwłaszcza z takim mieczyskiem w dłoni ;)

Muszę przyznać jednak, że zarówno motoryka, jak i mimika postaci są na bardzo wysokim poziomie w porównaniu z innymi produkcjami w tej technologii (np. takim Resident Evil Degeneration, gdzie postacie poruszają się, jak roboty).

jo_anna13

Zapomniałem napisać, że po seansie AC Complete w 1080p na 42" LCD podnoszę
ocenę! Kopara opadała mi na podłogę i do dziś jej szukam. Co oni zrobili z
dźwiękiem, że jest tak odjechany?! O grafice już nie wspominam (świetnie
prezentują się włosy... no i te barwy!).

Mimo, że podstawowa wersja nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia, a fabułę
uważałem za dziecinnie prostą, to teraz jestem zadowolony. Wiele się
rozjaśniło, sporo rzeczy poprawiono i ogólny efekt jest zadowalający.

Idealny film do testowania sprzętu! :]

użytkownik usunięty
Mithrill

Jak ja lubię takie komentarze :). TO JEST moc HD jak powiedziałeś do testowania sprzętu. Sesje miałem na mniejszym calu ale i tak oczy spalić chciało :). Wszystkie zbliżenia i ujęcia makro normalnie powalają z nóg. A włosy jak powiedziałeś to można liczyć na głowie tak dokładny i szczegółowy jest obraz, nie jakaś kępka czarnej plamy ;).

Dokładnie, do tego powalająca jakość wybuchów (ogólnie efektów świetlnych). Nic, tylko same zachwyty nad wersją BR! Gorąco polecam każdemu, kto lubi tą
animację - polubi ją jeszcze bardziej!

PS. A, że film powstał jakiś czas temu, to zupełnie nie spodziewałem się,
że tak genialnie może wyglądać w full HD. Trzeba będzie dorwać Spirits
Within na blu-ray i sprawdzić jakie robi wrażenie. Z tego co pamiętam, jego
wykonanie też było niezłe...

Ale najpierw jakiś sample lub screeny z sieci :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones