PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 722
oceny
7,5 10 1 19722
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

polecam wersję uzupełnioną, dodaje głębi do fabuły, poza tym dzięki niej treść staje się zrozumiała nawet dla laika, który nie jest obeznany w uniwersum final fantasy, do tego warto sięgnąć po wydanie oryginalne z japońskim dubbingiem, naprawdę warto; jako, że nie ma w bazie tej wersji oceniam właśnie te wydanie jako te uzupełnione, świetna historia rodem z najlepszego anime, stawianie pytań o rzeczy najważniejsze, fantastyczna grafika i muzyka, to istna wisienka na torcie

oyasumi9

A wiesz może gdzie to można zdobyć?

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

oglądałam je online na zalukaj, było to dosyć dawno, ale sprawdź, może jeszcze znajdziesz tą wersję :)

oyasumi9

Hej, dziękuję, ale na zalukaj już nie ma, coś jest na wrzucie, przed chwilą to zobaczyłem, będę musiał sprawdzić. ;)

wilczekstepowy

Już sprawdziłem to też nie jest to, w dodatku po angielsku. ;)

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

ja trafiłam na to przypadkowo, miałam szczęście, jak coś znajdę, to dam znać:)

oyasumi9

Ta wersja jest wersją wydaną na blu-ray, właściwie to na blu-ray tylko ta wersja jest :D

ocenił(a) film na 7
oyasumi9

wersja oryginalna? Fuj... japonczycy jako aktorzy glosowi to dno i piec metrow mulu ;) a poza tym, 7/10.

echoes222

Co za troll z ciebie. Naprawdę chce ci się pisać takie głupoty i zaprzeczać rzeczywistości? Akurat Japończycy to najlepsi na świecie aktorzy głosowi.

echoes222

Spadaj na dno

ocenił(a) film na 7
oyasumi9

Nie chce mi się tracić czasu na szukanie i nawet nie wiem którą wersję widziałem. Możesz streścić co takiego jest w tej wersji complete, czego nie ma w skróconej? Bo może widziałem, a nie wiem.

oyasumi9

A ktoś to ogląda z innymi głosami niż japońskimi? Przecież całkiem klimat by rozwaliły jakieś dubbingi.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Word up.

ocenił(a) film na 10
oyasumi9

Piękny film (chociaż już nieco stary). This is the real and big oldschool!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones