PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 722
oceny
7,5 10 1 19722
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

Hej zastanawiam sie czy fryzier by daB rade zrobic fryza jak ma Cloud=D jesli tak to bym sobie cos podobnego zrobiB:D:Pco o tym myslicie:P Orginlna fryzka:P:]

ocenił(a) film na 10
TIGER_10

zajebisty pomysł!!:D
jak sobie taką fryzurkę palniesz
to zapodaj zdjątka<LOL>:D
pozdro:*

TIGER_10

wygladalbys zapewne jak pedal ale to twoja sprawa. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
TIGER_10

Dobry fryzjer zrobi wszystko :] zastanawiam się tylko, czy oby ta fryzura nie była lekko...hm..jak to nazwał mój przedmówca: "pedalska". Nie dajmy się zwariować i pamiętajmy że to film. W nim jest wszystko dopuszczalne i możliwe, niestety w naszym społeczeństwie - nie. :]

TIGER_10

jeszcze mi powiedzcie który to Cloud :P:P:P

ocenił(a) film na 8
TIGER_10

Na zachodnich konwentach anime bywają ludzie w z takimi fryzurami, wiec na pewno jest to wykonalne

ocenił(a) film na 6
TIGER_10

jestem dziewczyna i mialam podobna :P tylko ze Clouda wloski z tylu poruszaly sie na wietrze i byly lekkie twoje napewno takie nie beda bo zeby wygladaly tak jak jego bedziesz mial duuuuzo lakieru wosku czy innych uzywek ;P ale fryzura jest swietna!! A co do wypowiedzi wyzej...ja nie mam nic do pedalow ;)

Tygulka

jaka pedalska??! nie jesteśmy z średniowiecza;) troche fantasy by się sprzydało dla naszego społeczeństwa. poza tym jakby się udało cos podobnego zrobić fryzjerowi to super, fakt ze duzo używek do włosów trzebaby było mieć;) ale szalałabym jakbym spotkała kogoś z takim fryzem :*

może pan Giertych skorzysta z Twojeo pomysłu?? ^^

ocenił(a) film na 10
SnowMary_krk

mracidburn to predzej ty wygladasz jak pedał...:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones