PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 723
oceny
7,5 10 1 19723
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

Zobaczymi ilu maniaków ma ta nasza ulubiona japońska seria!

ocenił(a) film na 7
Cloud_3

no bez watpienia naleze do fanow :) wiec wpisuje sie jako pierwsza :) pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
psia_kosc

Mam zajoba na punkcie siódemki przeszłem ją z 8 razy szkoda mi Aeris, kumpla Bareta i całego Midgaru
Chciałbym aby powstała kontynuacja tej części z tymi postaciami

ocenił(a) film na 10
psia_kosc

zajebisty film a gra jest jeszcze lepsza!! masakra!!!

Cloud_3

no to ja drugi... :] final fantasy to najlpsze rpg na swiecie, to nie ulega watpliwosci :)

użytkownik usunięty
punKers

FF rządzi. od FF7 do FF 10 przeszedłem praktycznie na maksa :D:D:D

punKers

trzeci....fan, maniak, fanatyk...czy jakoś tak......... FF FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jakby inaczej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! life stremam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! materia keeper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dawać szybciej Advent Children !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cloud_3

no dobra to ja skromnie tez sie wpisze pod tym tematem :)
Final najlepszy i basta! :)

rockwell

No coś mało tych maniaków, ne ? Każdy się boi czy jak ? No nie wiem, ale mój wpis macie: wpisu, wpisu.

ocenił(a) film na 8
Ayu_rin

Grałem w każd˘ czý÷ĺ, przeszedłem wiýkszo÷ĺ, a niegdy÷ byłem totalnym ,prawdziwym FFF( Final Fantasy Fanatykiem). ...nie mogý sie doczekaĺ!

Mathey

Jestem: Advent Children już niedługo!!!!!!!!!!!

Cloud_3

Wpisuję się jako FFFanka i gracz(ka?). Dlatego też apeluję o odzew w temacie "Ekranizacje GIER VIDEO (i komputerowych) w ogóle i NA FILMWEBIE" -
http://www.filmweb.pl/Ekranizacje,GIER,VIDEO,%28i,komputerowych%29,w,og%F3le,i,N A,FILMWEBIE,temat,Topic,id=292416 [www.filmweb.pl/Ekraniza ...]
stare hasło: Gracze, niech Was zobaczą! Postarajcie się ^%^

A na FFVII:AC nie mogę się już doczekać... po prostu nie mogę...

ocenił(a) film na 8
732476

No to i ja sie dopisze!!!!! Juz sie tego filmu doczekac nie moge!!!

użytkownik usunięty
Cloud_3

heh juz chyba wiecie co mam na mysli...kot kolwiek ...zył ta gierca..jest poprostu Naj...i juz...

nie tylko ty "żan" sie nie mozesz doczekac

użytkownik usunięty
Cloud_3

tacy z was hardzi fani ;) a zastanawiam sie kto przeszedl wszystkie czesci poczynajac od 1 :P

Wszystkie byłoby trudno, zważając na to, że Final Fantasy III ukazało się w latach '80 tylko na NESa i nigdy później (co zmieni się dopiero, gdy gra wyjdzie na Nintendo Dual Screen).

użytkownik usunięty
732476

bah!! prosze Cie!!! ja ciupalam w ta gierke (mowie tu o czesci 3) jak jeszcze byla po japonsku :P nawet po obrazkach mozna wiele wyczytac ;) poza tym, dzieki Bogu!!!, istnieje cala masa emulatorow ;) rozumiem ze skoro 3ki nie przeszedles to cala seria Twoja zaczyna sie od 7ki ;) a prawda jest taka ze prawdziwe piekno zaczyna sie juz gdy bohater jest chodzacym kwadracikiem :D

użytkownik usunięty

Skoro grałaś w FF3 po japońsku to widzę, że nie za bardoz rozumiesz sens serii, skoro grałaś bezmyślnie nie znając języka. a emulatory to piractwo. tak wogóle gdize pisze, że ten shut up zaczynał od FF7?

732476

no i masz tu jeszcze mnie jakby co ;) nie bede sie ukrywac przeciez :D

traszetkka

Chciałbym żeby te wszystkie osoby: http://www.filmweb.pl/UserFavoriteUsers?id=234308 [www.filmweb.pl/UserFavo ...] się wypowiedziały :-) Ale większości nie widać na filmweb już sporo czasu :-) Pewnie większość zaczeła swoją przygodę od FF 7 a potem grała w romy na emulatorach - ot taki sztuczny hardcore :-)

Ja zaczełem od FF7 i musze powiedzieć zarębiście wciąga

Cloud_3

ja napewno naleze do fanów uwielbiam FF7 ten film to będzie dla mnie coś

użytkownik usunięty
andrzej1998

za czasów mej młodości 6 razy całą gierkę FFVII od początku do końca przeszedłem, zabrało mi to 3 lata, gdybym miał czas to jeszcze raz bym przeszedł - żaden film mnie nie wzruszył tak jak ta gra. pozdrawiam wszystkich

chyba wystarczy ze sie wpisze, i wszystko bedzie wiadome.....:)

chyba wystarczy ze sie wpisze, i wszystko bedzie wiadome.....:)

użytkownik usunięty
Daimo_Cruz

Właśnie słucham genialnego soundtracku z FF10 N.Uematsu to Mistrz!!! Tak jestem maniakiem serii!!! Chce już "przeżywać" FF12 i oglądać FF:Advent Children

Daje swój wpis
Ja też czekam na FF 12,13,14,15,16

Jenova_Sephiroth

13,14,15,16 ? A będą takie w ogóle. Jeśli tak to na PS3 a kogo będzie na to stać, no kogo ?

ocenił(a) film na 4
Cloud_3

fabnem to ja może jestem ;) ..ale Advent Childrent będe omijać szerokim krokiem :P

pozdrawiam wszystkich ff fanów !

Cloud_3

no ma kolejnego... co do japonskich serii to jeszcze mam sie ku silent hill ]:-) choc to zupelnie inna bajka :)

ocenił(a) film na 10
kudlaty_2

Też się wpisuje i pozdrawiam Kudłatego - ile części FF rozwaliłeś? pozdr

vincent_from_dungeon

heh... z przykroscia musze stwierdzic ze rowniez zaczalem od 7 :( ale zeby nie bylo, to pare lat temu :) 'rozwalilem' 'wszystkie' ktore wyszly na psx (7,8,9) i 1 na emulatorze nes'a. aktualnie slecze nad 4 i 5 (rowniez wydanie na psx). nie dorobilem sie jeszcze pozostalych czesci, ale mam nadzieje ze sie to zmieni. co do cz. 10 i wyzej to moglem sobie tylko poogladac :( niestety nie posiadam odpowiedniego sprzetu :(:(:(

a jeszcze taka mala uwaga - odnosnie dyskusji wyzej - mysle, ze nie ma znaczenia kto od czego zaczal. ja do czasu wydania ff7 na psx nie mialem pojecia o istnieniu serii. natomiast pamietam okres 'uswiadomienia', kiedy to pozyczalem od kumpla (dzieki Addams :*) psx'a tylko po to zeby poklikac w finala. bylo to o tyle niekomfortowe, ze nie mialem okazji wowczas jej ukonczyc. na zakonczenie musialem poczekac az sam kupilem konsole. ale czy powinienem sie przez to czuc gorszy?? bo przeszedlem gre dopiero 4 lata po wydaniu?? definitywne nie

czemu wiec nie zaczalem od 1, 3 czy ktorejkolwiek z 'wczesniejszych'?? moze dlatego ze latalem wowczas z butelka z kasza manna w dziobie??

heh czas podsumowac: TAK, MIMO WSZYSTKO JESTEM FF-MANIAKIEM :P i mam nadzieje ze uda mi sie kupic psx2 zebym mogl uzupelnic braki :)

kudlaty_2

Czymamy kciuki, bracie. Zaś co do wyżej zamieszczonych wypowiedzi to zupełnie nie rozumiem, po co się pytać ile części kto przeszedł, bo
- po pierwsze, ktoś sie może wstydzić (załóżmy ja, która dopiero zaczynam) tego ile Fajnalów ma za sobą
- po drugie, za wstydem pójdzie chętka na małe kłamstewko, np. moge sobie powiedzieć, ze przeszłam wszystkie wydane dotychczas części i kto mi udowodni, ze tak nie było (no chyba, ze ktos faktycznie wszystkie zaliczył i zada pytanie, na które odpowiedzi nie znajdzie sie w necie, to już gorzej)
Czy to ważne ile kto zaliczył ? Chyba nie. Ważne jest, żeśmy sobier znaleźli wspólne hobby, nee ?



Bo potem ludzie w depresje wpadają...

Ayu_rin

Yak więc się wpisuje!
Nie grałem w 1, 2, 3! 4 i 5 część nie miałem nerwów kończyć! 6,7,8,9 przeszłem! Nie grałem w FF X i dalsze części! Acha przeszłem FF Tactics na PSXa

użytkownik usunięty
remedy

Należałoby przytoczyć powiedzonko "Nie mów poszłem, bo nazwą cię osłem", propo słowa "przeszłem"...

bożżż-że... aż mnie coś trafia jak ktoś gada jak prymityw...
Mówi się PRZESZEDŁEM, OŚLE!!!

Ayu_rin

bravo! wreszcie głos rozsądku : ) w końcu liczy się to że się grało i poruszyła nas ta gra (jakość a nie ilość ; ) ) ..... a tak na marginesie to ja grałem w 7,8 i 9 :P

Cloud_3

No bez watpienia moge sie tu wpisac. Gram w finala odkad pamietam az do dzis :)

ocenił(a) film na 4
gzn

ludzie przyjeżdżajcie na konwent fanów fajnal fantasy w łodzi we wrześniu :)

Cloud_3

Jestem niezaprzeczalnym fanem Finala, więc i ja tu pozostawie swój slad ;)

użytkownik usunięty
Cloud_3

Final Fantasy 7 moim zdaniem jest najlepsza. Nigdy w życiu przy żadnej grze nie spedziłem tyle czasu. Ona wciągneła nie tylko mnie ale i moich kolegów. FF7 Wymiata :-)

Tiaa, chyba z 90 %FFFanów ma podobne do twojego zdanie...Ale fakt, FF7 wymiata!

Ayu_rin

Zostawiam po sobie tutaj te kilka liter!
Nie gadajcie głupot każda część jest dobra 3 5 i 6 sa podobne bo są na SNESa 7 i 8 i 9 są podobne bo są na PSXa FF 10 to już interaktywny film ta grafika zerwała mi kask dosłownie! Tych na PEGASUSa nie grałem za duży hardkor na stare lata

użytkownik usunięty
Cloud_3

Milo mi poznac tylu wielbicieli wspanialej gry jak FF ja sam gralem we wszystkie czesci od 1 do X-2 i je posiadam kazda opowiada co prawda oczym innym ale sa watki ktore je lacza , ale najbardziej uwielbiam VII i czekam az ukaze sie napewno najlepszy film fantasy ,,Advent Of Children'' PoZdRo DlA WsZyStKiCh FaNoW FiNaLa !!!!!!!!!!!!!!!!! :D

"Advent o Children" ? A nie przypadkiem Advent Children ? Chyba, że Square zmienił nazwę...

użytkownik usunięty
Ayu_rin

ja o 'of' nie slyszalem ale o 'to' za to cos dotarlo do mnie. Advent to Children. ;)

użytkownik usunięty

ja tez sie dopisuje jako fan... 7 rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Cloud_3

kocham FF!!!!!!!!!!! nic wiecej do dodania :D hehe

Cloud_3

z samego nica wynika:) że jestem fanem Fainala.
Jak dla mnie najlepszą częścią jest 8 choć nie moge nic powiedzieć o Fainalach powyżej 9 ponieważ w nie nie grałem :(

Squall121

Hohoho coraz nas więcej fajnalowi bracia i siostry! Tylko się logujcie albo rejestrujcie :-)

Cloud_3

Wyczekuje częśći kolejnej i czekam na film! FF RULeZ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones