PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 723
oceny
7,5 10 1 19723
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

Mam pytanie,chcialem obejrzec ten film,ale jestem "nowy" w temacie Final Fantasy i zastanawiam sie czy bede wiedzial o co w nim biega nie ogladajac innych czesci!

ocenił(a) film na 10
Disco_Destroyer

Cześć! Ja "FF VII: AD" oglądalam tydzień temu. Uważam, że to świetny film i u mnie jest na 1 miejscu !!! Ta część, jeżeli chodzi o filmy jest zrobiona animacją kąputerową, a jej głównym bohaterem jest Cloud. Ja też nie widziałam innych części, ale one są ponoć całkowicie niezwiązane z fabułą FF VII: Advent Children. Jak czegoś nie rozumaiałam to szukałam na necie jak masz pytania to napisz mi na blogu filmweba komentarz (użytkownik ag.kitty)

ag_kitty

Ja mam pytanie. Co to jest animacja KĄPUTEROWA?

Zonk. :P

ocenił(a) film na 10
MetalMia

Jaki down!!! Pomylić się nie można??! Jak się szybko pisze to się na to nie zwraca uwagi !!!

PS. komputerowa :P

ag_kitty

Olu, spokojnie ;), ale trochę przyznam Ci rację, bo jak można tego nie wiedzieć.
PS. Wystarczy galerię obejrzeć. :)

ocenił(a) film na 10
Disco_Destroyer

W sumie dużo nie zrozumiesz. Ja bym ci radziła abyś poczytał o Final Fantasy na necie a później obejrzał. Ale to Twoja wola ;)

kath_5

Przeczytałem po obejrzeniu i wiele faktów sie wyjasniło wiec w zasadzie wyszło na to samo :)

Disco_Destroyer

Najlepszy sposob zeby wszystko zrozumiec to zagrac w FF VII ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones