PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 722
oceny
7,5 10 1 19722
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

dobra czy ktos moglby mi odpowiedziec (ale na 100% pewnosci) na pytanie:
czy byla premiera filmu "final fantasy VII: advent children" a jak nie to kiedy 5teoretycznie ma byc???
ps: odpowiedzi typu: "debilu - przeciesz pisze na stronie 2004 07 15" raczej mnie nie interesuja - czytajac posty znalazlem informacje ze jest jeszcze jeden termin - poczatek 2005

sam patrzylem na stronie japonskiej
http://www.square-enix.co.jp/dvd/ff7ac/ [www.square-enix.co.jp/d ...]
ale z krzaczkow duzo nie moglem zrozumiec :))
wiec nie wiem kiedy ma byc (byla) premiera

mbinkowski

Ja nie napiszę Ci "debilu", ale zwrócę delikatnie uwagę, że gdybyś przejrzał dokładnie Forum, to znalazłbyś dokładną odpowiedź na to pytanie (a bo to raz...); a odpowiedź jest wciąż JEDNA i TA SAMA:

NIE BYŁO PREMIERY FILMU FINAL FANYASY VII: ADVENT CHILDREN!!!

Był jedynie pokaz na festiwalu w Wenecji i parę dni temu na festiwalu w Montrealu (cóż za rymy...). SE podało jakiś czas temu, że premiera jest przewidywana na początek roku 2005. Pasowałoby to, bo SE mówło, że ma w planach promocję: Final Fantasy XII+FF7AC (na UMD) po niższej cenie niż oddzielnie (a FF12 ma mieć premierę na wiosnę 2005). Jednakże po kilku dniach podano do publicznej wiadomośći termin: późny rok 2004. A przypominam, że SE chce/chciało wypuścić najpierw wersję na UMD. A 12 grudnia 2004 roku będzie miała w Japonii premierę PlayStation Portable. Drugi termin jest więc bardziej prawdopobodny, chociaż wszystko może jeszcze ulec zmianie...

Wszystko jasne?

732476

wielkie dzieki za pelne info

czekam z niecierpliwoscia na wlasciwy film
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones