PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 722
oceny
7,5 10 1 19722
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

mam takie małe pytanko

użytkownik usunięty

osobiście nie widziałem tego filmu, ale dlaczego nie ma on miejsca w TOP WORLD? przeciez zbliża mu się 2000 głosów.

ocenił(a) film na 9

Hmm no właśnie a taki film ma ponad 1000 i jest na liście:
http://www.filmweb.pl/Gabinet+doktora+Caligari+1920+o+filmie,Film,id=30689
Wydaje mi się że osoba która jest odpowiedzialna za te listy robi to celowo,no przecież średnia powyżej 9.00 i mamy numer 1,pewnie pomyślał sobie:"Final fantasy??bajeczka jakaś i przed ojcem chrzestnym??"

Prestoneq

To klasyka niemieckiego ekspresjonizmu. I ogolnie bardzo dobry film! [Gabinet dr. Caligari].

I nie wyobrazam sobie, zeby FF7 moglo byc przed The Godfather [mimo, ze ten film nie nalezy do moich ulubionych]. Wspaniale kreacje aktorskie i ruchy kamer mialyby zastapic fajerwerkowe kanciaste postacie o dziwnych strukturach wlosow? Nigdy :P!

ocenił(a) film na 9

Zresztą recenzja redakcji mówi wszystko.

ocenił(a) film na 10

Dla mnie to celowy spisek i tyle bo film wyladowalby w pierwszej dziesiatce,szkoda slow.

ocenił(a) film na 10
romcio703

No i jakis cwaniaczek specjalnie dodal go do video(zeby nie byl w topswiat) a jak wiadomo film byl wyswietlany w kinach w Japonii.

romcio703

Ale w Polsce nie był wyświetlany w kinach, tylko trafił od razu na DVD i w takim wypadku jest traktowany jako film wideo :P

Na przyszłość zamiast doszukiwać się teorii spiskowej dziejów spróbujcie zapoznać się z zasadami obowiązującymi na FW.

Nike

I całe szczęście. Bo naprawdę rzecz byłaby co najmniej niesmaczna gdyby to w TOP 100 było choćby przed wcześniej wymienionym Ojcem Chrzestnym. Amen

Nie ma go na liście Top 100, bo są na niej tylko filmy KINOWE, a FF (zobaczcie sobie w nawiasie przy tytule) od razu trafił na nośniki VIDEO.

ocenił(a) film na 10
m_a_s_t_a_h

to trochę bezsensowny system.
Film filmowi nie równy ze względu na nośnik..
ale cóż - może to i dobrze. Przynajmniej forum nie będzie atakowane przez bandę ignorantów stawiających 1/10 w celu usunięcia nieznanej im bajeczki z rankingu.


użytkownik usunięty

spoko spoko, już rozumiem... po prostu o tym nie wiedziałem, zanim zrozumiałem dlaczego tak jest:) że niby nie ma żadnego spisku:P

Zresztą, nawet gdyby trafił do kin to tylko by pogorszyło jego ocenę bo obejrzało by go znacznie więcej osób i możliwe, że dostawałby też i dużo niższe oceny.

ocenił(a) film na 6

Zasady na filmwebie są niemal tak nie jasne i nie udolne jak system wryfikacji. Bo np. Donnie Darko nigdy nie miał w polsce premiery kinowej, ba nawet nie wyszedł na DVD, a jednak znajduje sie na liscie TOP...

ocenił(a) film na 5

No ja to bym się wściekł jakby on jednak wylądował w pierwsej 100 :/ mimo że z technicznego punktu widzenia powinien. Bo takiemu Zyciu carlita czy Przekrętowi do pięt nie dorasta pod względem wartości artystycznej.

ocenił(a) film na 8
doman18

Właśnie a jednak prawdopodobnie powinien wylądować chociaż ze względu na piękną animację oraz walki (fabuła spłycona na maxa prawie fakt). Jednak nie znajdzie się on tam bo gimnazjaliści chcący udawać dorosłych pojechali by tą produkcję... a przy okazji FilmWeb a przecież trzeba zwracać uwage co mówią ludzie i dbać o reputację.( Nie dam sobie zamydlic oczu wszyscy jesteście w spisku nie wezmiecie mnie żywcem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones