PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106385}
7,5 19 723
oceny
7,5 10 1 19723
Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Final Fantasy VII: Advent Children

super 10/10 !!!

ocenił(a) film na 7

animacja , muzyka, piorunujące wrazenie 10/10 polecam wszystkim

ocenił(a) film na 10
CYBORG89

tez zaglosowalam 10/10. naprawde super animacja - postacie jak zywe, muzyka cudna. pewnie jeszcze nie raz obejrze!!!

ocenił(a) film na 7
Sakura

no ja tez wroce do tego napewno nieraz.....................:)) :):)

ocenił(a) film na 10
CYBORG89

i caly czas ogladam sreeny z twojego bloga!! sa super!! Wszystkie:)) FF forever!!!

ocenił(a) film na 7
CYBORG89

dzięki zrobie więcej z animowanego FF:):):):):)

CYBORG89

8/10. Na razie oglądnąlem 2 razy...ale chce jeszcze...chyba znowu zagram w tą gre...

ocenił(a) film na 9
jarhead_

Wlasnie go obejrzalem i powiem jedno, jest nie ziemski :| Jaka akcja, walka no rewleacja :) fabula jak to bywa pogmatwana w serii FF ale to nie istotne bo zajebisty film!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
CHUDYx

nom 10/10 :)

ocenił(a) film na 9
CYBORG89

A ja dałam 9/10. Za mało Tsnega i Eleny. Chociaż poczatek, z tym, jak Ela została postrzelona, a Tsneg tak wrzasnął, był przepiękny. Mogę oglądać ten fragment codziennie. A muzyka jest swietna, animacja też, a posatcie - och, ach.

ocenił(a) film na 9
Alyssa_3

Osz, przepraszam, Tseng. Zawsze mi się to myli. Film już obejrzałam z 10 razy:)

ocenił(a) film na 7
Alyssa_3

Alyssa j oglądałem raz i mi sie bardzo podoba to chyba widać po ocenie;)
masz super avatarek:)

ocenił(a) film na 10
CYBORG89

MI się tma podoba końcówka najbardziej chyba ta muzyczka efekty i wogóle kocham ten film

użytkownik usunięty
Tomas1987

"...super 10/10 !!!
animacja , muzyka, piorunujące wrazenie 10/10 polecam wszystkim..."

Oczywiście zapomiał o FABULE!!!! Czyli najważniejszym!!!!!
Nie szata zdobi człowieka i nie oprawa AV film. Przerost formy nad treścią.

Chciałbym wam polecić grę, ale może lepiej nie - bo grafika tak jakaś starożytna:D
Dobranoc dzieci.

ocenił(a) film na 5

Animacja 10/10 Fabuła 10/10 (jesli znasz oczywiscie FF ) Muzyka 10/10 ;] Piorunujące wrażenie xD

CYBORG89

Dałem 8/10 i mimo iż jestem fanem FF, a film bardzo mi się podobał, to komuś nie mającemu styczności ze światem FF VII dużo rzeczy umknie... a i fabuła taka szczątkowa i raczej jako motywator do klejnych walk;P Oczywiście technikalia, czyli muzyka i animacja doskonałe

ocenił(a) film na 10
CYBORG89

Potwierdzę to co już poprzednicy powiedzieli,a motyw muzyczny z menu na DVD,który jest też oczywiście w filmie to arcydzieło,czy jest do kupienia soundtrack??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones