PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543791}
6,2 818
ocen
6,2 10 1 818
Gantz: Perfect Answer
powrót do forum filmu Gantz: Perfect Answer

Sam pomysł na scenę w takim miejscu w ogóle jest świetny, ale wykonanie to już było czysty kunszt i majstersztyk. To jak „nasi” pojawili się w tych kombinezonach wśród tych ludzi tak świetnie wyglądający i była ta atmosfera metra i przedział i światła, za oknami ciemno. a naprzeciw wystąpili „czarni” z tą swoją mroczną za*ebistością w czwórkę i rozpocząła się strzelanina to było amazing, albo jak ten gość co walczył z Keiem wyrywał drzwi i rzucał nimi w tego ten rzut i uchylanie się, to było coś! To było mistrzowskie! Albo scena jak Kei wypadł z pociągu a potem biegł i było zwolnione tempo i powrotem wskoczył do okna…

Dla mnie taki pomysł w ogóle i wykonanie, to jedne z najlepszych scen akcji wszech czasów w filmach i spośród filmów, nie ważne czy to amerykańskich gdzie takich scen i pomysłów na nie jest dużo wszędzie, czy spośód azjatyckich… To jest nawet lepsze niż Matrix!

Ja się domyślam że na pewno już w kilku innych filmach chociażby z ameryki były sceny walki w metrze, ale zapewne żadna nie była ukazana w taki sposób... W ogóle ci "obcy" ich zajeb*ste ruchy, spojrzenia, sposób mówienia, styl bycia to jest coś!

ocenił(a) film na 7
into_the_moonlight

Zgadzam się w 100% akcja była świetna, nie przeładowana jak to się dzieje na amerykańskich filmach. To właśnie w tej scenie poczułem prawdziwy klimat z mangi Gantz.

ocenił(a) film na 7
koo_2

A jeszcze dobrą sceną było przecięcie pociągu na pół. w mandze te miecze właśnie się tak wydłużały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones