PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232594}
7,3 48
ocen
7,3 10 1 48
Reminiscence of Final Fantasy VII
powrót do forum filmu Reminiscence of Final Fantasy VII

To może tak ktoś skomentowałby nam ten film? 8)

732476

Ach, juz dwie oceny na 10/10. Czy ktoś może to oglądał? Posiada? Skąd? Czy tylko macie hobby - głosowanie "10/10" na każdy film z "FF" w tytule? ;)

732476

Ach, już 3 oceny 10/10!

732476

Och.. juz komus mniej sie podobal ten film ;) Srednia spadla do 7.45 przy 4 glosach :P

uczak

Ale ktoś z wielką determinacją podwyższa śrdnią - już 5 głosów i 8,20/10 :P .

732476

Wszędzie się jakiś baran znajdzie no nie?

Shun_Di

no i przez takich baranów potem tandety robione przez na przykład Uwe Boll'a maja średnią 8, bo sie porwał na znany tytuł growy... ale tych tutaj to ja nie będę krytykował, sam jestem fanem i pewnie jak obejrzę to też dam dyche :D

ocenił(a) film na 10
732476

Jeanne, żal mi Ciebie. Wrzucasz na ludzi, którzy ocenili film, którego na dobrą sprawę nie powinno tutaj być. Przecież to tylko kilka fragmentów z gry połączonych w całość opatrzonych soundtrackiem z tejże gry. W jednym z postów o Advent Children pisałem nawet ironicznie, że pewnie ktoś wrzuci Reminiscence. Reasumując, wrzucenie do bazy filmwebu czegoś co w sumie nie jest filmem, jest mniej więcej tak samo głupie jak ocenianie go bez uprzedniego oberzenia.

P.S. Ale jeśli mamy się tak już głupio bawić to "film" widziałem i daje mu 10/10 bo to w końcu fragmenty gry i muza. Aczkolwiek kilku z tych fragmentów w pecetowej wersji gry nie było.

Rychoslaw

Nie no, jasne, że nie jest filmem. Tylko jednym z filmów na DVD dodawanych wyłącznie do Advent Pieces: Limited ... -_-"

ocenił(a) film na 10
732476

Dodatek na DVD, teledysk... tak!!! Ale nie film.

ocenił(a) film na 6
Rychoslaw

Mnie całkiem przyjemnie się to oglądało.Dobre streszczenie VII części Świetnie przybliża historie z Final Fantasy VII , komuś kto w nią nie grał albo grał bardzo dawno i pomaga zrozumieć niektóre wątki w Advent Children.
"Film" ten jest umieszczony na płycie DVD z filmem "Advent Children".

Dark_trooper_3

link do eMule: ed2k://|file|Final.Fantasy.VII .Advent.Children.With.Extra.DV DRip.XviD.iNT-TLF-Reminiscence .of.FF7.avi|313358336|F19D8C6D EBD7477795D96CEBD0C267C1|/

Rychoslaw

Kiedyś obejrzałem to na youtube, ale aż do tej chwili byłem pewien że to była fanowska sklejka :o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones