PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168869}
6,1 142
oceny
6,1 10 1 142
Final Fantasy
powrót do forum serialu Final Fantasy

Mam pytanie. Czemu, skoro ten film został oceniony na 9,4, nie ma żadnych informacji, ŻADNYCH, ani galerii, ni obsady, jakichś opisów... Co to jest?

Może te 5 osób, które wystawiło mu takie noty, łaskawie przybliżyło, głupim i niedoinformowanym, takim jak ja, co to w ogóle za cudo? Może chociaż datę premiery i czy zostało wydane w Polsce?

Gdyby ktoś dodał tutaj gatunek: animacja, to wskoczyło by automatycznie (dzięki tym 5 głosom) na 1 miejsce top100... :-/

Mau

Przepraszam, są przecież 2 plakaty...

:-/

Mau

Pod "strone współtworzą" zawsze znajduje się napis "nowy współtworzone" Możesz tam zobaczyć informacje dodane przez użytkowników, ale jeszcze nie sprawdzone przez weryfikatorów.

732476

Dzięki, nie wiedziałem o tym wcześniej....

Widzę że ostro wziąłeś się za doiformowywanie - za to dziękuje Ci jeszcze bardziej :).

A jeśli chodzi o moje "oburzenie", to dotyczyło ono raczej oceny wystawionej filmowi przez użytkowników, którzy wychwalili film pod niebiosa, ale to już poruszyłeś w następnym temacie....

Pozdrawiam

Mau

Pardon, "wzięłaś", nie zauważyłem że jesteś kobietą.... Sorry. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones