PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646683}
7,4 43
oceny
7,4 10 1 43
Ginga e Kickoff
powrót do forum serialu Ginga e Kickoff!!

Ogólnie to te anime ma sporo wad jeżeli chodzi o taką produkcję i wiele osób nią pogardzi, w
szczególności starszych, ale! Nie ma tak źle, ogólnie anime całkiem fajne z nie zrażającą
kreską, ale jeżeli chodzi o animacje to ekhm... Jak na produkcję gdzie potrzebny jest ruch i to
spory to tu go brakuje i zastąpiony jest raczej slajdami (że tak powiem), chyba że jakaś
grubsza akcja to może zobaczymy coś więcej. Ogólnie, anime robi się później ciekawsze i
końcowo nie wypada tak źle, wręcz momentami zaskakuje i można powiedzieć, że chce się
zobaczyć jak to potoczy się dalej.
Produkcja raczej skierowana do młodszych widzów, to widać po samym anime jak i zdaniach
jakie występują, nie ma skomplikowanego słownictwa, nawet tłumaczenie było całkiem
proste, chociaż czasochłonne.
8/10 Obejrzeć można, nie jest złe, ale i nie jest najlepsze.
Pozdro!

biro85

Dokładnie. Target tego anime to dzieci do 10. roku życia. Brakuje mi totalnie dynamizmu akcji, tym bardziej że wcześniej obejrzałem genialne Giant Killing. Wydaje mi się że to jest swoisty Capitan Tsubasa, z nieco odświeżoną kreską.

Mocno przesadzone, fabuła prosta jak drut, jednak właśnie podoba mi się to że mimo oczywistości czasem zaskakiwała mnie "droga do celu". Jeśli ma się parę godzin wolnego, warto zobaczyć

zlotylesk

niom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones