PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493601}

Tsubasa: Spring Thunder

Tsubasa Shunraiki
7,9 266
ocen
7,9 10 1 266
Tsubasa Shunraiki
powrót do forum serialu Tsubasa Shunraiki

10\10

ocenił(a) serial na 8

zajebiste uwielbiam to anime :)

Vitek85xxx

Oglądałeś już to czy co??
Jak tak to daj namiary??

ocenił(a) serial na 8
howlet

http://www.veoh.com/search/videos/q/Tsubasa+Shunraiki#watch%3Dv18029130T7Gnny6T proszę panie kolego ;)

Vitek85xxx

Nio, ja też to uwielbiam! :)
Szkoda tylko, że manga za niedługo się skończy. Wygląda na to, że Shunraiki już jest przedostatnią animowana wesją Tsubasy i kolejna jaką wyprodukują będzie chyba ostatnia :(

ocenił(a) serial na 8
galery4

no właśnie które to są chaptery w mandze

Vitek85xxx

Na samym początku jest rozdział 166 i wydaje mi się,że Shunraiki będzie aż do 182 z niezbyt wesołym zakończeniem,niestety :(. Szkoda, że druga część wychodzi dopiero w maju.

galery4

Mam pytanko ile jest odcinkow tak wogule bo puki co widzialam 2. Niestety som w nich urywki ktorych wczesniej nie widzialam, np rany Kurogane i czemu Fay zapieczetowal swojego krola?????

miidniight

Odcinków jest własnie tylko 2. Ta częśc przeskoczyła w mandze o kilka tomów i niektórzy mogą nie zrozumiec o co chodzi... Pomiędzy Tokyo a Shunraiki była w mandze część ze świetem Infinity i Celes, które to można było zobaczyć w krótkich urywkach na filmie.

Teraz odpowiem ci na pytanie. :) Fay zapieczętował Ashurę dlatego, że kiedy Fay był mały, razem ze swoim bratem bliźniakiem został zamknięty w więzieniu z powodu iż byli przeklęci (tutaj małe rozwienięcie i skomplikowanie akcji, nie będę zbyt dużo spoilerować) jego brat tam zginął, a jego uratował własnie Ashura. Fay nieświadomie przynosił na Celes same nieszczęścia, jego moc robiła się coraz silniejsza za każdym razem, gdy jej urzywał. W końcu w całym świecie zginęli wszyscy ludzie, został sam Fay i Ashura... (...) Król miał nietypową prośbę do Faya: chciał by Fay go zabił, ale on oczywiscie nie chciał tego zrobić, bo zawdzięcza mu życie. Wie że Ashura może go do tego zmusic, a on nie chce się dać, dlatego go zapieczetował i uciekł. (chyba coś w tym rodzaju, jeżeli dobrze zrozumiałam mangę i nic nie pokręciłam).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones