PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379927}

The Wallflower

Yamato Nadeshiko Shichi Henge
7,4 1 360
ocen
7,4 10 1 1360
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
powrót do forum serialu Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Kupa śmiechu!

ocenił(a) serial na 10

Baaardzo zabawne anime,czasami jest trochę przerażajace ale warto obejrzec:)polecam

ocenił(a) serial na 9
Asik_san

Przerażające? Co tam było przerażającego? Ale to prawda- humor przedni xD

Yuzuki

Przerażających rzeczy było wiele, ale tylko dla głównych bohaterów, dla oglądającego to był ogrom śmiechu. :D

Asik_san

zna ktoś anime o podobnym humorze? to było świetne, plakalam nieraz ze śmiechu.

ocenił(a) serial na 5
Asik_san

Faktycznie, dość zabawne anime. Przebrnęłam przez 3 pierwsze epizody. Niestety z fabułą jest trochę gorzej, a kreska mnie denerwowała. Ale polecam niewymagającym.

Asik_san

Liczne nawiązania do Ringu rozłożyły mnie na łopatki! A Sunako i jej przekonanie, że się roztopi na słońcu? Po prostu geniusz! xd

Dorzućmy jeszcze bardzo fajne przesłanie: fajnie jest być mrocznym outsiderem, ale inni też mają swoje życia. Nie będą, marnując je, czekać wiecznie. To nie bajka, jak sam/a się nie postarasz, to książę/księżniczka w końcu straci cierpliwość... i słusznie. Tyczy się to zwłaszcza mnie, bo sam lubię horrory. Może nie aż tak, jak Sunako (co to, to nie xd), ale jednak przestroga, jak mogła skończyć dziewczyna, zawsze się przyda. xd

Anime rulez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones